تبلیغات
بسیج ولایت - بسیج سیاسی است اما سیاست زده نیست

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

بسیج سیاسی است اما سیاست زده نیست

رئیس صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری گفت: بسیج و سپاه سیاسی هستند اما سیاست زده نیستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان چهارمحال و بختیاری؛ عظیمی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد: بسیج و سپاه سازمان سیاسی هستند اما هیچگاه سیاست زده نشده اند و نیستند.

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه تلاش خود را برای کمک به مردم می‌کند عنوان داشت: بسیج از بتن مردم است و برای کمک به مردم ایجاد شده است.

این مقام مسئول به نقش رسانه ها در آگاه سازی و فرهنگسازی اشاره داشت و بیان داشت: خبرنگار نباید بگذارد که هیچگاه با سیاسی بازی، نفوذ و قدرت اداری  اجازه حق استان از بین برود.

عظیمی با تاکید بر آنکه رسانه باید صدای مردم باشد خاطرنشان کرد: رسانه های استان چه از صدا و سیما، خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب باید بستری برای بیان مطالبات مردم باشند.

رئیس صدا و سیمای استان چهارمحال و بختیاری گفت: نوشتار ما باید به مخاطب برسد و این مخاطبان هستند که باید ما را برای تولید و محتوای برنامه ها یاری کنند اما متاسفانه تا کنون نتوانسته ایم از این ظرفیت عظیم بهرمند شویم.

وی با بیان اینکه باید به معنای واقعی رسانه متعد باشیم تصریح کرد: ما در برابر قلمی که میزنیم مسئول هستیم و اگر نقدی قرار است انجام شود باید نقد سازنده باشد و نه به منظور تخریب چهره دیگران.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ