تبلیغات
بسیج ولایت - زلزله‌ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر شهر سی‌سخت و یاسوج را لرزاند

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

زلزله‌ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر شهر سی‌سخت و یاسوج را لرزاند


زلزله‌ای به بزرگی ۵.۲ ریشتر شهر سی‌سخت و یاسوج را لرزاند که در پی این حادثه مردم منطقه دقایقی خانه‌های خود را ترک کرده و به کوچه و خیابان‌ها پناه بردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از گچساران، زلزله نسبتا شدیدی ساعت ۸ و ۳۸ دقیقه شهر و اطراف یاسوج و سی سخت را لرزاند. مرکز لرزه‌نگاری کشور شدت این زمین‌لرزه را ۵.۲ درجه در مقیاس ریشتر و در عمق ۸ کیلومتری سطح زمین اعلام کرده است.

بر اساس این گزارش، مردم شهر یاسوج دقایقی خانه‌های خود را ترک کرده و به کوچه و خیابان‌ها پناه بردند.

۹:۱۲/ تاکنون خسارت مالی و جانی گزارش نشده است

علی وفایی مقدم مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگلیویه وبویراحمد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با بیان اینکه این زمین‌لرزه تلفات جانی نداشته است، اظهار کرد: تاکنون خسارات مالی نیز گزارش نشده است.

وی تصریح کرد: مردم شهر یاسوج و سی‌سخت تا اطلاع ثانوی از رفتن به منازل خود خودداری کنند.

۱۰:۲۱/ ۱۴ نفر مصدوم شدند/ ریزش کوه در محور کاکان وسی‌سخت

شاهرخ کناری فرماندار بویراحمد در نشست ستاد بحران کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد: زلزله صبح امروز تاکنون ۱۴ مصدوم برجای گذاشته است که بیشتر این مصدومان دانش‌آموزانی هستند که برای اردو به منطقه تنگه گنجه‌ای رفته بودند.

وی تصریح کرد: بیمارستان‌های شهر یاسوج و سی‌سخت و همچنین دستگاه‌های خدمات‌رسان آمادگی کامل خود را برای رساندن کمک به مصدومان و حادثه‌دیدگان اعلام کرده‌اند.

کناری با اشاره به اینکه دیگر مناطق و محور‌های این شهر نیز خسارات وارد شده است، افزود: در محور کاکان به سی‌سخت بر اثر زلزله کوه ریزش کرده است.

گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ