تبلیغات
بسیج ولایت - وزارت صنعت توجهی به این پتانسیل عظیم ندارد

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

وزارت صنعت توجهی به این پتانسیل عظیم ندارد

حسن پور گفت: علی رغم اینکه ما بارها اعلام کردیم که ظرفیت بسیج با هزاران نیروی متخصص صنعتی در سراسر کشور آماده کمک به طرح و برنامه های این وزارتخانه است، متأسفانه تاکنون توجهی نشده است.

غلامرضا حسن پور مسئول سازمان بسیج اصناف در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، در خصوص میزان همکاری، مشارکت و استفاده از ظرفیت این قشر بسیج از سوی دولت اظهار داشت: متأسفانه وزارت صنعت، معدن و تجارت به درخواست ها و مکاتبات بسیج اصناف در خصوص اعلام آمادگی برای مشارکت و همکاری در طرح ها، هیچگونه پاسخی نداده است.

وی با انتقاد از بی توجهی وزارت صنعت به ظرفیت نیروهای تخصصی بسیج، گفت: بیش از هشت ما از مسئولیت آقای شریعتمداری گذشته است و علی رغم اینکه ما بارها اعلام کردیم که ظرفیت بسیج با هزاران نیروی متخصص صنعتی در سراسر کشور آماده کمک به طرح و برنامه های این وزارتخانه است، متأسفانه تاکنون توجهی نشده است.

مسئول سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور افزود: برای تسریع در تحقق اقتصاد مقاومتی بسته ای را با کمک کارشناسان و اقتصاددانان برجسته تدوین کردیم و خدمت وزیر صنعت هم ارسال کردیم که یا به ایشان نرسیده است و یا با بی توجهی از کنار آن عبور کرده اند!

حسن پور با بیان اینکه مباحث جناحی در وزارت صنعت حاکم شده است تصریح کرد: کار بسیج اصناف تخصصی است و ستاد اقتصاد مقاومتی این سازمان نیز متشکل از فعالان و نخبگان اصناف و بازار است، بر همین اساس می گوییم که بسیج اصناف مجموعه ای تخصصی برای فعالیت در عرصه های اقتصادی کشور است.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ