تبلیغات
بسیج ولایت - ۱۰ نکته از سخنان مهم امام خامنه‌ای درباره ترامپ و برجام

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

آگهی آگهی

۱۰ نکته از سخنان مهم امام خامنه‌ای درباره ترامپ و برجام


سخنان مهم امام خامنه‌ای درباره ترامپ و برجام، حاوی نکات بسیار مهمی بوده است. در این گزارش، مهمترین نکات را می‌توانید بخوانید.

به گزارش خبرگزاری بسیج، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) به‌مناسبت هفته معلم در دانشگاه فرهنگیان حضور یافتند و در دیدار هزاران نفر از دانشجویان و معلمان، سخنان بسیار مهمی را درباره اظهارات ترامپ و برجام بیان کردند.

 

روز گذشته، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا طی سخنان رسماً خروج آمریکا از برجام را اعلام و بلافاصله، فرمان اجرایی اعمال تحریم‌های جدید را نیز امضا کرده بود.

حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران نیز شب گذشته پس از خروج آمریکا از برجام، در یک گفت‌وگوی زنده تلویزیونی اعلام کرد: از این لحظه توافق بین ایران و 5 کشور‌ است. 1+5 دیگر یکی را از دست داده و از این پس باید منتظر باشیم که 6 کشور چگونه به تعهد خود عمل می‌کنند. به وزارت خارجه دستور دادم ظرف هفته‌های آینده با 5 کشور مذاکرات را ادامه دهد اگر به این نتیجه رسیدیم با همه این کشورها به نتایج برجام می‌رسیم علی‌رغم خواسته آمریکا برجام پایدار می‌ماند اما اگر ببینیم منافع ما تضمین نمی‌شود تصمیمات نظام را اعلام می‌کنم. (لینک)

در ذیل می‌توانید، 10 نکته مهم از سخنان امروز امام خامنه‌ای را می‌خوانید:


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ