تبلیغات
بسیج ولایت - کشور درحال جنگ اقتصادی است

بسیج ولایت

به امید دنیایی بهترو سرزمینی آبادتر

nextpay آگهی

کشور درحال جنگ اقتصادی است


سردار غیب پرور گفت: کشوری همچون ایران اسلامی با این حجم از ذخایر و منابع، نباید نیازمند این حجم سنگین واردات محصولات غذایی باشد و این خسران در انقلاب است.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین در نخستین جشنواره طرح ملی بسیج همگام با کشاورز گفت: کشوری همچون ایران اسلامی که هم اکنون در حال جنگ اقتصادی است و با این حجم از ذخایر و منابع، نباید نیازمند این حجم سنگین واردات محصولات غذایی باشد و این خسران در انقلاب است.

وی با اشاره به بهره مندی بسیج از مهندسان متخصص بسیجی در عرصه کشاورزی گفت: بارها این ظرفیت آماده را به دولت اعلام کردیم و لازم است دولت هم دغدغه مند باشد و بر مسئله کشاورزی حساس شود.

 غیب پرور با بیان اینکه 8 طرح اعتلای بسیج در کشور داریم افزود: یکی از این طرح‌ها، طرح بسیج همگام با کشاورز است که باید طی یک دوره 4 ساله در سراسر کشور با رویه‌ی تسهیل گری در کار کشاورزی به واسطه علمی سازی در این عرصه انجام شود.

وی تصریح کرد: سازمان بسیج مهندسین کشاورزی ماه‌ها روی این طرح کار کرد و اکنون به این باور رسیده‌ایم که با علمی سازی کشاورزی می‌توانیم در عرصه کشاورزی و امنیت غذایی به استقلال برسیم.

رئیس سازمان بسیج در خاتمه گفت: تمهیدات لازم برای اجرای طرح بسیج همگام با کشاورز صورت گرفته و من معتقدم که اگر مراحل این طرح به خوبی اجرا شود یک انقلاب بزرگ در عرصه کشاورزی به  وقوع می‌پیوندد.


گالری تصاویر

تمامی حقوق مطالب سایت متعلق به وبلاگ بسیج ولایت می باشد
طراحی و اجرا:سایت ستاپ